TOP MODEL

9 października, 2021

Powiem Wam, że było gorąco! Nie chodzi tutaj o pogodą, ale o zadanie i atmosferę podczas dzisiejszego odcinka @topmodelpolskatvn Spędziłem fantastyczny dzień na planie w towarzystwie @joannakrupa i @magicmars86_ . Uczestnicy wykazali się mega sprytem i kreatywnością! Będzie historycznie z przymrużeniem modowego oka! A wszystko to za sprawą głównej nagrody od marki ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA. Miałem przyjemność być gościem odcinka 10 edycji TOP MODEL…

Read more

WEBINAR WIT

30 sierpnia, 2021

W ramach przypomnienia zapraszam Was do zobaczenia zapisanego webinaru z DNI OTWARTYCH @wsisiz, gdzie rozmawiamy o Artyście i obecności w internecie. Webinar znajdziecie na YOUTUBE. W końcu rok akademicki coraz bliżej i może ktoś jeszcze poszukuje swojej drogi 🙂 Miłego oglądania i niech Was to nakręci do działania! 

Read more

PACO LORENTE

30 lipca, 2021

Dzisiaj porozmawiamy o sztuce, marzeniach i realiach w Polskiej Modzie z @maciek_majzner i @pakolorente_com.Zapraszam Was do posłuchania wywiadu jaki miałem przyjemność udzielić.

Read more

DESIGN by ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA

6 kwietnia, 2021

W tym roku, w konkursie DESIGN BY ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA @sliwkanaleczowska główną nagrodą była wygrana pieniężna o wartości 10 000zł i udział waszej grafiki w limitowanej kolekcji marki MEDICINE everyday therapy !!! Miałem przyjemność bycia ambasadorem konkursu, jak i częścią jury w konkursie. W tym roku poziom był naprawdę wysoki i mieliśmy spory orzech do zgryzienia. W końcu…

Read more

GLAMOUR PODCAST

9 lutego, 2021

Dzisiaj odwiedziłem redakcję @glamourpoland i miałem przyjemność rozmawiać z Magdaleną Zawadzką – @kroljestnagi Magda prowadzi podcast 20 minut Mody i możecie tam posłuchać ciekawych rozmów z ludźmi pracującymi w branży. Wpadajcie posłuchać podcastów. Zapraszam Was do naszej rozmowy o pracy ilustratora mody, gdzie podzieliłem się radami jak rozwijać się w tym zawodzie i o tym, dlaczego kocham ten świat.

Read more

FLOATING JEANS x SUda

29 stycznia, 2021

Marka Floating Jeans zaprosiła mnie do współpracy artystycznej, gdzie mogliśmy razem połączyć siły i stworzyć projekt łączący modę i sztukę. Przerobiliśmy moją starą kurtkę i dodaliśmy jej ilustracje mojego autorstwa. Drukowane one były na płótnie i dzięki temu wydruk nie ucierpi na zmiany klimatyczne. Dodatkowo dodaliśmy do tego jeans, który jest charakterystyczny dla marki Floating Jeans. Cały…

Read more

FREE POSTCARD!

17 grudnia, 2020

Z okazji świąt macie do ściągnięcia za darmo kartkę świąteczną w formacie A5. Możecie ją wydrukować, oprawić, bądź wysłać komuś bliskiemu 🙂 PLIKI DO ŚCIĄGNťĘCIA TUTAJ:

Read more

Atlantic Beachboy

10 sierpnia, 2020

Co wyróżnia limitowane zegarki Atlantic Beachboy? Jak sama nazwa wskazuje, zegarki z tej serii to ukłon w stronę żeglarstwa. Model ten wyposażono w wodoszczelność na poziomie 100 m. Dzięki niej zegarek nie ulegnie zniszczeniu podczas pływania i nurkowania na niewielkich głębokościach. Kolejną ważną cechą Atlantic Beachboy jest osadzony na 25 kamieniach łożyskujących mechanizm automatyczny ETA…

Read more

Nie chcę do KORPO! #1

30 lipca, 2020

PIERWSZY ODCINEK Z CYKLU ŻYCIE FREELANCERA. W DZISIEJSZEJ ROZMOWIE PODEJMUJEMY NAJWAŻNIEJSZE 4 TEMATY DZIAŁANIA, GDZIE NA SWOIM PRZYKŁADZIE POSTARAM SIĘ OPOWIEDZIEĆ CO TRZEBA ZROBIĆ BY W OGÓLE ZACZĄĆ PRACĘ WOLNEGO STRZELCA.

Read more

Wielkie POWROTY

16 stycznia, 2015

Ah, the desk. Is there any place better for an intellectual to work? The pen of the writer, the pencil of the engineer, the papers of the taxpayer—all find their heavens at the desk. So it goes to reason that cleaning up and organizing your desk is a very important idea. We’re going to start with some very basic tips, but they could make all the difference if you keep up!

Read more